Posun Bastarda v Bedřichově

Termín Bastarda v Bedřichově se blíží. Bohužel jsme se rozhodli jej přesunout na jiné datum. A není to tak úplně naše rozhodnutí – aktuální stav neumožňuje uspořádat tento závod a to ani s omezeními nebo regulacemi.

Příští víkend sice může být situace úplně jiná, ale bohužel potřebujeme čas na přípravu. A také se pravděpodobně může změnit jen „politická“ situace. Ta zdravotní nevypadá vůbec dobře a my se nechceme chovat nezodpovědně a přidělávat práci zdravotníkům a všem, kteří se snaží toto zvládnout a vyřešit.

Zároveň nechceme dělat další virtuální závod a věříme, že se nám podaří připravit závod podobný těm, které známe z minula. Jakmile budeme tušit, které datum by mohlo být reálné, dáme vám ihned vědět. Samozřejmě si můžete přesunout startovné na jiný z našich závodů – stačí vyplnit tento formulář.

Věříme, že toto chápete a je nám jasné, že se vám to nelíbí. I nás to mrzí – opravdu jsme se těšili. Ale doufáme, že se tato situace jednou vyřeší a zase budeme závodit jako dřív. Díky a hodně zdraví!

Menu