Více o závodě Bedřichovský Bastard

Jak naše závody vypadají a probíhají, můžete vidět na fotkách a videozáznamech z minulých závodů. Ale ve zkratce si vše důležité a zajímavé můžete přečíst v tomto článku.

Co je Bedřichovský Bastard
Překážkový běžecký závod, typu OCR. Převážná část závodu vás povede po lesních stezkách, část po sjezdovce, menší část obcí po zpevněném povrchu. Na celé trase Vás čekají překážky, které musíte překonat. Část z nich je přírodní (třeba již legendární tunel pod parkovištěm) a část uměle vytvořená (konstrukce pro přelézání, ručkování apod.). Překážku můžete i vynechat, ale v cíli vás pak za každou z nich čeká trest.

 

Vodní Bedřichovský Bastard 2018

Pro koho je určen
Pro hlavní závod musíte být starší 15ti let. Není ale třeba běhat podobné závody, nebo trávit hodiny cvičením a běháním. Stačí vám alespoň trochu fyzické kondice a spousty překážek vám pomůže zdravý selský rozum 🙂 A nebo spoluzávodníci.
Pro nejmenší běžce pak máme připravený dětský závod, který je uzpůsoben délkou i náročností.

 

Vodní Bedřichovský Bastard 2018

Jak závod probíhá
Startujeme v několika vlnách, a která ze startovních vln je ta vaše, se dozvíte při vyzvednutí startovního balíčku. Po startu běžíte po vyznačené trase a překonáváte připravené překážky. U každé z překážek jsou připraveni dobrovolníci, kteří vám poradí, co a jak máte dělat, zkontrolují vaši poctivost a v nejhorším případně pomohou při zranění. Na trase váš čeká občerstvovací stanice a v cíli je připravené další občerstvení. Po doběhnutí obdržíte od někoho z našeho týmu medaili a většinou se také dostaví úžasný pocit z toho, že je po všem. Vyhlášení celkových výsledků a nejlepší závodníků probíhá po doběhnutí posledního závodníka.

 

Co závodník získá
Registrací a její úhradou získáte startovní balíček. Ten obsahuje funkční triko, čelenku se startovním číslem a drobné dárky od nás a našich partnerů. Po doběhnutí do cíle vám na krk pověsíme krásnou medaili. A pro nejlepší z vás máme připraveny hezké ceny.

 

Startovní balíček

 
Vše důležité – registrace, doprava, na místě

Registrovat se můžete online na našem webu anebo rovnou na místě. Startovní balíček vám dáme den před závodem a v den závodu. Bližší informace k výdeji vám zašleme pár dní před termínem závodu. Závody startují v deset hodin dopoledne, a pokud si vyzvednete startovní balíček den předem, stačí dorazit do místa startu chvíli před začátkem. Jak se na start dostat najdete třeba tady. V oblasti startu a cíle máme připraveny stany pro výdej startovních čísel a úschovu vašich zavazadel, toalety, převlékárny, občerstvení a drobný doprovodný program.

Pokud vás zajímá něco dalšího, co jste v tomto článku nenašli, ozvěte se nám na těchto kontaktech. Rádi vám vše zodpovíme!

Menu