X

Časté otázky

Zde můžete najít nejčastější dotazy týkající se samotného závodu, dopravy, registrace apod.
Pokud jste zde nenašli, co hledáte, nebojte se nám ozvat!

Ztracení údajů o registraci

Pokud jste ztratili registrační e-mail, ozvěte se nám. Budeme potřebovat co nejvíce údajů o registraci (zadané jméno, e-mail apod.)

Lze registraci přesunout na jiný závod?

Bohužel nemůžeme přesouvat registrace ze závodu na závod. Můžete si najít náhradníka a převést registraci na něj. Stačí nás kontaktovat.

Je možné převést registraci na jinou osobu?

Pokud se závodu nemůžete závodu zúčastnit a máte za sebe náhradníka, ozvěte se nám. Pokud náhradníka nenajdete, startovné Vám propadne. Registrace se ani nedá přesunout na další závody. (Pokračování textu…)

Co obsahuje startovní balíček?

Při registraci a účasti v závodě získáte startovné, čelenku se startovním číslem, občerstvení na trati, energetický nápoj, účastnický náramek a triko, medaili.

Kdy a kde je možné vyzvednout startovní balíček?

Startovní balíčky bude možné vyzvednout buď v den závodu v oblasti startu a nebo den před závodem v odpoledních hodinách také v oblasti startu. Podrobnější informace obdrží účastníci v e-mailu před závodem.

Kde budou uvedeny výsledky?

Po skončení závodu bude výsledková listina zveřejněna na webu závodu. Zároveň každý účastník obdrží na e-mail zadaný při registraci svůj čas.

Kde budou zveřejněny fotky ze závodu?

Po skončení závodu budou fotky a videa zveřejněny na webu závodu a také na Facebookovém profilu (https://www.facebook.com/bedrichovsky.bastard/). Registrací na závod a podpisem všeobecného souhlasu závodníci souhlasí se zveřejním fotografií, na kterých se mohou nacházet.

Mohou k trati diváci?

Ano. Podél trati budou vhodná místa ke sledování závodu i občerstvení. Sledujte tedy značení a pokyny organizátorů. Zároveň dodržujte pokyny organizátorů a berte na vědomí, že část závodu vede po soukromých pozemcích. Děkujeme za pochopení

Co s překážkami, které se nedají zvládnout?

Pokud překážku nezvládnete, nebo ji vzdáte, jeden z organizátorů u překážky vám dá černý puntík. Ten v cíli proměníte za podlézání sítě a tím zhoršení výsledného času.

Kde je mapa trasy?

Nikde :) Kudy se běží se dozvíte v den závodu na místě.

Bude k dispozici první pomoc?

Podél celé trati budou k dispozici organizátoři, záchranáři a členové Horské služby. Ti budou připraveni poskytnout první pomoc a ošetření přímo na trati. V zázemí závodu budou k dispozici záchranáři s mobilní ambulancí.

Je možné závodit bez registrace předem?

Pokud nebude závod vyprodán, můžete se registrovat i na místě v den závodu.

Mám zranění nebo úraz, můžu registraci zrušit?

Ve vážných případech, pokud nenajdete náhradníka, můžeme registraci zrušit. Stačí se nám ozvat a připravit si lékařskou zprávu.

Co si mám vzít na sebe?

Sportovní oblečení, které dovolí dostatek pohybu, ale které vás ideálně ochrání od zimy, škrábanců a odřenin. Vhodné jsou také trailové boty a rukavice. A počítat je třeba s tím, že na většině Bastardů bude více než hodně bláta...

Je možné se někde v místě ubytovat?

Přímo v obci Bedřichov, i v blízkém okolí je spousta penzionů. Je možné využit jejich nabídky, nebo se ubytovat v blízkém Liberci či Jablonci n. Nisou. Široká nabídka je například na serveru booking.com V místě závodu není možné stanování nebo přespávání ve voze.

Kam uschovat cennosti a oblečení?

V zázemí u šaten bude připravena úschovna věcí hlídaná bezpečnostní agenturou.

Kde se bude možné převléci?

V zázemí bude připraven vyhřívaný stan uzpůsobený jako šatna. Sprchy na místě k dispozic nebudou.
Partneři závodu
[foogallery id="98"]

Sledujte novinky

Napište nám

Přihlašte se